RunCalc DocumentationFAQRacesUsersLoginRegister

Race entries (116)

Name

Memoriał Lucka

Links

Regulations  Entries  Results

NumberName and surnameSexYearCategoryCountryClubGmina LanckoronaPaid

1

Grażyna Mucha

K

1981

K-30

Poland

DB Marathon Team

-

Y

2

Krzysztof Wesołowski

M

1983

M-30

Poland

-

-

Y

3

Maciej Mierzwa

M

1967

M-45+

Poland

Ściana Trzciana

-

Y

4

Jacek Martin

M

1971

M-45+

Poland

-

-

Y

5

Dariusz Keller

M

1989

M-16

Poland

Night Runners

-

Y

6

Kamil Kowalski

M

1982

M-30

Poland

FIZJO-BALANCE Kraków

-

Y

7

Szymon Kowalski

M

1981

M-30

Poland

Damy Radę !

-

Y

8

Katarzyna Lasota-Kowalska

K

1982

K-30

Poland

FIZJO-BALANCE Kraków

-

Y

9

Dariusz Żądło

M

1980

M-30

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

-

Y

10

Piotr Kuna

M

1981

M-30

Poland

Rehabilitanci.org.pl

-

Y

11

Marek Ignaszak

M

1951

M-45+

Poland

Józefińska Team

-

Y

12

Mateusz Matuzik

M

1987

M-16

Poland

Night Runners

-

Y

13

Michał Siekliński

M

1995

M-16

Poland

-

-

Y

14

Andrzej Rzepa

M

1981

M-30

Poland

Józefińska Team

-

Y

15

Ewa Wilga

K

1992

K-16

Poland

Józefińska Team

-

Y

16

Justyna Trzcionka

K

1990

K-16

Poland

Bieganie Góry Las Błoto

-

Y

17

Mateusz Kilian

M

1985

M-30

Poland

Józefińska Team

-

Y

18

Agnieszka Czajkowska

K

1973

K-30

Poland

-

-

Y

19

Wojciech Czajkowski

M

1967

M-45+

Poland

-

-

Y

20

Krzysztof Ryłko

M

1973

M-30

Poland

Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar

-

Y

21

Margrit Bormann

K

1980

K-30

Germany

Zadyszka Oświęcim

-

Y

22

Kinga Pachura

K

1976

K-30

Poland

Ceneria.pl / Goryonline.com

-

Y

23

Marcin Zarzycki

M

1985

M-30

Poland

Bio-Reh Team

-

Y

24

Agnieszka Pazderska-Kipiel

K

1983

K-30

Poland

Poranny Patrol/Evil Team

-

Y

25

Łukasz Duliński

M

1983

M-30

Poland

-

-

Y

26

Marek Witkowski

M

1983

M-30

Poland

-

-

Y

27

Rafał Porębski

M

1976

M-30

Poland

Poranny Patrol/Evil Team

-

Y

28

Michał Sedlak

M

1976

M-30

Poland

LubieToBieganie.pl

-

Y

29

Marcin Piecuch

M

1983

M-30

Poland

Lacho Team

-

Y

30

Bożena Sikora

K

1985

K-30

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

-

Y

31

Mirosław Madej

M

1964

M-45+

Poland

-

-

Y

32

Karolina Piecuch

K

1985

K-30

Poland

Lacho Team

-

Y

33

Małgorzata Wicha

K

1991

K-16

Poland

WKS Wawel

-

Y

34

Paweł Pawłowicz

M

1981

M-30

Poland

Indywidualny

-

Y

35

Bartłomiej Rosa

M

1988

M-16

Poland

NR+

-

Y

36

Kuć Jarosław

M

1966

M-45+

Poland

Lacho Team

-

Y

37

Iwona Drummond

K

1979

K-30

Poland

-

Y

Y

38

Paulina Kurek

K

1979

K-30

Poland

Skawinki

Y

Y

39

Karolina Gibas

K

2007

K-16

Poland

Skawinki

Y

Y

40

Łukasz Stawowy

M

2000

M-16

Poland

Gilowice

Y

Y

41

Mateusz Stawowy

M

2006

M-16

Poland

Skawinki

Y

Y

42

Kacper Trąbka

M

2006

M-16

Poland

Skawinki

Y

Y

43

Adam Drummond

M

2006

M-16

Poland

eyerunners

-

Y

44

Mateusz Gibas

M

2008

M-16

Poland

Skawinki

Y

Y

45

Ryszard Pręcikowski

M

1970

M-45+

Poland

-

-

Y

46

Ignacy Młocek

M

1967

M-45+

Poland

-

-

Y

47

Tomasz Wiktorowicz

M

1981

M-30

Poland

calyczasdoprzodu.pl

-

Y

48

Tomasz Skupień

M

1986

M-30

Poland

-

Y

Y

49

Patrycja Pocielej

K

1981

K-30

Poland

-

Y

Y

50

Oskar Chorąży

M

2005

M-16

Poland

Skawinki

Y

Y

51

Sławomir Kukuła

M

1990

M-16

Poland

-

-

Y

52

Krzysztof Gibas

M

1980

M-30

Poland

Skawinki

Y

Y

53

Adam Czernecki

M

1973

M-30

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

-

Y

54

Elżbieta Chorąży

K

1965

K-45+

Poland

-

Y

Y

55

Lidia Czerwionka

K

1980

K-30

Poland

Józefińska Team

-

Y

56

Dariusz Glanas

M

1968

M-45+

Poland

-

-

Y

57

Małgorzata Bajak

K

1978

K-30

Poland

Żywcem Zabiegani

-

Y

58

Mateusz Zięcina

M

1993

M-16

Poland

Speed Team Brzeszcze

-

Y

59

Marcin Karaś

M

1981

M-30

Poland

Marcin Świerc TeamETIXX

-

Y

60

Marek Sokołowski

M

1969

M-45+

Poland

RMD Montrail Team

-

Y

61

Tadeusz Pocielej

M

1981

M-30

Poland

-

Y

Y

62

Adrian Pocielej

M

2007

M-16

Poland

-

Y

Y

63

Agnieszka Borówka

K

1974

K-30

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

-

Y

64

Marian Borówka

M

1970

M-45+

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

-

Y

65

Krzysztof Stec

M

1982

M-30

Poland

Salt Runners Bochnia

-

Y

66

Natalia Papiewska

K

1989

K-16

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

-

Y

67

Kazimierz Rak

M

1988

M-16

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

-

Y

68

Rafał Chorąży

M

2003

M-16

Poland

-

Y

Y

69

Dorian Pocielej

M

2009

M-16

Poland

-

Y

Y

70

Katarzyna Wąsowicz

K

1983

K-30

Poland

-

-

Y

71

Robert Łagoda

M

1967

M-45+

Poland

KB Maniac Poznań

-

Y

72

Marek Pocielej

M

1979

M-30

Poland

-

Y

Y

73

Adam Pocielej

M

1975

M-30

Poland

-

Y

Y

74

Andrzej Kida

M

1979

M-30

Poland

LOS TREPOS COMPANIEROS

-

Y

75

Artur Siekliński

M

1992

M-16

Poland

RUN WMN

-

Y

76

Magdalena Korus

K

1981

K-30

Poland

Riders & Runners Team Stajnia Przylesie

-

Y

77

Kinga Kwiatkowska

K

1988

K-16

Poland

-

-

Y

78

Natalia Stawska

K

1986

K-30

Poland

-

-

Y

79

Bartosz Kulawik

M

1980

M-30

Poland

-

-

Y

80

Robert Słonina

M

1978

M-30

Poland

Skawinki

Y

Y

81

Paweł Kowalczyk

M

1974

M-30

Poland

TEAM NUTRILITE KĘTY

-

Y

82

Grzegorz Stolecki

M

1983

M-30

Poland

Truchtacz Mysłowice, OSP Chełm Śląski

-

Y

83

Dawid Wójcik

M

1989

M-16

Poland

Andrychów Running

-

Y

84

Adam Kucharczyk

M

1971

M-45+

Poland

-

-

Y

85

Piotr Zwonek

M

1967

M-45+

Poland

eXrowerowanie.pl Kraków

-

Y

86

Lech Ulman

M

1983

M-30

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

-

Y

87

Janusz Pytel

M

1958

M-45+

Poland

Sokół Zakopane

-

Y

88

Adam Światłoń

M

1980

M-30

Poland

Klub Biegających Leśników

-

Y

89

Bartłomiej Frosztęga

M

1986

M-30

Poland

-

Y

Y

90

Paweł Romanowicz

M

1978

M-30

Poland

-

-

Y

91

Mirosława Światłoń

K

1972

K-30

Poland

-

-

Y

92

Zuzanna Lempart

K

1984

K-30

Poland

-

Y

Y

93

Piotr Lempart

M

1983

M-30

Poland

-

Y

Y

94

Tobiasz Skupień

M

1996

M-16

Poland

-

Y

Y

95

Stanisław Radzik

M

1959

M-45+

Poland

-

-

Y

96

Anna Celińska

K

1979

K-30

Poland

Byledobiec Anin

-

Y

97

Joanna Kosmala

K

1976

K-30

Poland

-

-

Y

98

Bartosz Kosmala

M

1974

M-30

Poland

-

-

Y

99

Mateusz Kulig

M

1988

M-16

Poland

-

-

Y

100

Dominik Szczurek

M

1978

M-30

Poland

-

-

Y

101

Paweł Chrapek

M

1974

M-30

Poland

-

-

Y

108

Patryk Słonina

M

2005

M-16

Poland

-

Y

Y

110

Jacek Kuc

M

1965

M-45+

Poland

-

-

Y

118

Rafał Zieliński

M

1966

M-45+

Poland

-

-

Y

131

Ewa Skupień

K

1960

K-45+

Poland

-

Y

Y

133

Tomasz Chwastek

M

1981

M-30

Poland

-

-

Y

136

Filip Kisała

M

1979

M-30

Poland

-

-

Y

141

Grzegorz Wolczko

M

1981

M-30

Poland

-

-

Y

142

Sławomir Tokoń

M

1979

M-30

Poland

-

-

Y

143

Ewelina Czarnecka

K

1976

K-30

Poland

-

-

Y

144

Sławomir Hohoł

M

1973

M-30

Poland

-

-

Y

152

Piotr Korus

M

1982

M-30

Poland

-

-

Y

156

Daniel Słonina

M

1981

M-30

Poland

-

Y

Y

162

Zbigniew Radomski

M

1951

M-45+

Poland

-

-

Y

164

Dominik Siekliński

M

2012

M-16

Poland

-

-

Y

165

Paulina Sieklińska

K

2002

K-16

Poland

-

-

Y


PDF


(c) 2010 - 2017 Robert Celiński, Byledobiec Anin