RunCalc DocumentationFAQRacesUsersLoginRegister

Race entries (260)

Name

Bieg na Babią Górę (test)

Links

Regulations  Register  Entries  Results

NumberName and surnameSexYearCategoryCountryClubPaid

1

Tomasz Kostyrka

M

1987

M-20

Poland

KB Cozubia Kozubnik

-

2

Grzegorz Konik

M

1969

M-40

Poland

Zadyczka Oświęcim

-

3

Adam Koloska

M

1967

M-40

Poland

Forma Wodzisław Śląski

-

4

Dominik Kobryń

M

1976

M-30

Poland

Byledobiec Anin

-

5

Bartłomiej Klocek

M

1984

M-20

Poland

KS Zebrzydowice

-

6

Grzegorz Kożuch

M

1980

M-30

Poland

-

-

7

Bartłomiej Kowalski

M

1978

M3

Poland

doliniarze.com

-

8

Bartosz Kosmala

M

1974

M3

Poland

-

-

9

Wojtek Kosakowski

M

1979

M3

Poland

-

-

10

Agnieszka Kos

K

1983

K2

Poland

-

-

11

Maciej Kos

M

1989

M2

Poland

AZS AGH KRAKÓW

-

12

TOMASZ KLISZ

M

1981

M3

Poland

THE NORTH FACE

-

13

Marek Klimczak

M

1984

M-20

Poland

KS Korona

-

14

Piotr Jakimiuk

M

1985

M2

Poland

-

-

15

Magdalena Jagieło

K

1981

K-30

Poland

-

-

16

Jaroslaw Helman

M

1975

M3

Poland

-

-

17

Grzegorz Hajda

M

1991

M-20

Poland

MTB Silesia Rybnik

-

18

Marcin Jamroży

M

1981

M3

Poland

-

-

19

Remi Jeleń

M

1991

M2

Poland

amator

-

20

Marek Kilarski

M

1975

M3

Poland

Ultra Beskid Sport

-

21

Jan Kaleta

M

1960

M-50

Poland

Halny Wegierska Gorka

-

22

Piotr JEREMICZ

M

1974

M3

Poland

SAINT BERNARD TEAM

-

23

Janusz Jeleń

M

1960

M-50

Poland

amator

-

24

Ewa JEREMICZ

K

1975

K-30

Poland

KS Halny Węgierska Górka

-

25

Jacek Kozicki

M

1979

M3

Poland

Gas Engineering Bytom

-

26

Jacek Michulec

M

1980

M3

Poland

KS Halny Węgierska Górka

-

27

Dariusz Marek

M

1985

M2

Poland

-

-

28

Grzegorz Malicki

M

1970

M4

Poland

KTA PASAT KONSKIE

-

29

MARIUSZ MAJKRZAK

M

1976

M3

Poland

POLNI SUCHA

-

30

MICHAŁ MAJCHRZAK

M

1984

M2

Poland

ILLES INTERNATIONAL

-

31

Bogdan Matejko

M

1965

M4

Poland

-

-

32

Michał Matrejek

M

1984

M2

Poland

-

-

33

Jan Michałowski

M

1972

M4

Poland

RMD Montrail Team, Festiwal Biegowy

-

34

Adam Mendrek

M

1978

M-30

Poland

Brenna Leśnica

-

35

Błażej Mendrek

M

1976

M3

Poland

BRENNA.FOREST.RUN

-

36

RAFAŁ MATUSZCZAK

M

1994

M2

Poland

LLKS Osowa Sień/Salomon

-

37

Marek Matuszczyk

M

1979

M3

Poland

GRAZIA TEAM

-

38

Janusz Magiera

M

1963

M4

Poland

Forma Wodzisław Śląski

-

39

Mirosław Madej

M

1964

M4

Poland

-

-

40

Stanisław Kramarz

M

1962

M5

Poland

Polni Sucha Beskidzka

-

41

Arkadiusz Koźmin

M

1975

M3

Poland

NUTREND TEAM

-

42

Piotr Koń

M

1978

M3

Poland

RMD Montrail Team-GLKS Fałków

-

43

SŁAWOMIR KOZIEŁ

M

1981

M-30

Poland

-

-

44

Justyna Adamus-Kowalska

M

1979

K-30

Poland

doliniarze.com

-

45

Michał Kubicki

M

1978

M-30

Poland

Chorzów

-

46

Wojciech Lisak

M

1980

M3

Poland

-

-

47

Jerzy Lekki

M

1968

M4

Poland

-

-

48

Zbigniew Kwiecień

M

1956

M5

Poland

-

-

49

Waldek Kubić

M

1979

M3

Poland

NORDKAPP JASIENICA

-

50

Adam Kucharczyk

M

1971

M4

Poland

-

-

51

Przemysław Guła

M

1969

M4

Poland

-

-

52

Anna Guła

K

1994

K2

Poland

Pędzące Guły

-

53

Kamil Byrtek

M

1987

M2

Poland

ByrtuS Running Team

-

54

Mirosław Burzyński

M

1974

M-30

Poland

Aksu Polska

-

55

Marian Bukowski

M

1948

M6

Poland

KTA PASAT KOŃSKIE

-

56

Maciej Brzyski

M

1985

M2

Poland

AZS AWF MASTERS KRAKOW

-

57

Krzysztof Bębenek

M

1955

M5

Poland

-

-

58

Dariusz Celak

M

1963

M4

Poland

Polni Sucha

-

59

Lucjan Chorąży

M

1980

M3

Poland

Skawinki

-

60

Jan Cholewa

M

1948

M6

Poland

-

-

61

Magdalena Chełmicka

K

1971

K4

Poland

RMD Montrail Team, Festiwal Biegowy

-

62

Anna Celińska

K

1979

K3

Poland

BYLEDOBIEC ANIN/ BIELSKO-BIAŁA

-

63

Robert Celiński

M

1979

M3

Poland

BYLEDOBIEC ANIN/ BIELSKO-BIAŁA

-

64

Adam Bruzda

M

1977

M3

Poland

Zadyszka

-

65

Krzysztof Borgieł

M

1985

M2

Poland

MONTRUN

-

66

Marek Bartyzel

M

1976

M3

Poland

-

-

67

Alicja Banasiak

K

1952

K4

Poland

sprint bielsko biala

-

68

Wojtek Badura

M

1967

M4

Poland

zielona trafffka

-

69

Beata Andres

K

1975

K3

Poland

Biegam Bo Lubię

-

70

Tomasz Bauer

M

1973

M3

Poland

-

-

71

Robert Baś

M

1960

M5

Poland

Wertykal bikeBoard Team

-

72

Rafał Bocheński

M

1980

M3

Poland

Łajdak Stary Sącz

-

73

Anna Berdek

K

1983

K2

Poland

-

-

74

Rafał Bednarczyk

M

1977

M3

Poland

-

-

75

Mateusz Baś

M

1979

M3

Poland

-

-

76

Aleksander Bednarczyk

M

1982

M3

Poland

www.sports-men.pl

-

77

Piotr Czapla

M

1990

M2

Poland

Puma Running Team

-

78

Małgorzata Czeczott

K

1973

K3

Poland

UKA Warszawa

-

79

Bartłomiej Golec

M

1979

M3

Poland

KS HALNY Węgierska Górka

-

80

Jacek Gil

M

1978

M3

Poland

-

-

81

Halina Gałuszka

K

1971

K4

Poland

RMD MONTRAIL TEAM Porąbka

-

82

Marisz Gałuszka

M

1970

M4

Poland

PGNiG Gazownia Zabrzańska

-

83

Mateusz Gombarczyk

M

1985

M2

Poland

-

-

84

Robert Gosiewski

M

1977

M3

Poland

-

-

85

Szymon Guła

M

1996

M2

Poland

-

-

86

Artur Grządziel

M

1987

M2

Poland

Rowerowy Bytom-RB Rowerek

-

87

Kazimierz Grzyb

M

1972

M4

Poland

AZS AWF Kraków MASTERS

-

88

Dariusz Gradzi

M

1983

M2

Poland

AKGK

-

89

grzegorz groń

M

1976

M3

Poland

KP PSP SUCHA B

-

90

Karolina Gacoń

M

1975

M3

Poland

LKB RUDNIK

-

91

Wojciech Frysztacki

M

1967

M4

Poland

Zadyszka/Kandahar

-

92

Piotr Duśko

M

1981

M3

Poland

Formacja Śląsk

-

93

ROBERT DUDZIK

M

1984

M2

Poland

-

-

94

Grzegorz Domański

M

1990

M2

Poland

Zadyszka

-

95

Krzysztof Czupryna

M

1970

M4

Poland

AKE Robotics

-

96

Jan Dastych

M

1986

M2

Poland

-

-

97

Aleksander Dzidowski

M

1981

M3

Poland

KS WOLNI - ZAWIERCIE

-

98

Mirosław Dziergas

M

1960

M5

Poland

Starostwo Żywieckie

-

99

Jacek Frucz

M

1968

M4

Poland

-

-

100

Tomasz Frucz

M

1991

M2

Poland

-

-

101

Iwona Flaga

K

1977

K3

Poland

AZS AWF MASTERS KRAKÓW

-

102

jarosław ficek

M

1982

M3

Poland

-

-

103

Andrzej Figura

M

1951

M6

Poland

Halny Wegierska Gorka

-

104

Stanislaw Kruczek

M

1948

M6

Poland

KS KANDAHAR

-

105

Maciej Popiołek

M

1989

M2

Poland

-

-

106

Piotr Ruszkiewicz

M

1977

M3

Poland

lnb

-

107

Andrzej Romanowicz

M

1975

M3

Poland

-

-

108

Franciszek Wyszkoń

M

1981

M3

Poland

Forma Wodzisłw Śląski

-

109

Magdalena Worek

K

1973

K3

Poland

KS Halny Węgierska Górka

-

110

Stefan Sikora

M

1949

M6

Poland

Beskidek Bielsko Biala

-

111

Grzegorz Sikora

M

1981

M-30

Poland

elBomba

-

112

Szymon Sawicki

M

1975

M3

Poland

TKN tatrateam

-

113

Kornel Rakus

M

1970

M4

Poland

KS Kandahar Ultra Beskid Sport

-

114

Rafał Tichoruk

M

1978

M3

Poland

Salomon Trail Running Kraków

-

115

Arkadiusz Zegar

M

1982

M3

Poland

KW Warszawa

-

116

Andrzej Zemła

M

1974

M3

Poland

-

-

117

Zbigniew Ptak

M

1952

M6

Poland

B$ZK RELAK$

-

118

Tomasz Puczyłowski

M

1974

M3

Poland

Biegamy z Ochotą

-

119

Janusz Pytel

M

1958

M5

Poland

T.G.Sokół Zakopane

-

120

Krzysztof Puzia

M

1964

M4

Poland

NAUTICA Kraków

-

121

Damian Zegar

M

1986

M2

Poland

RNR

-

122

Bartłomiej Siuda

M

1976

M3

Poland

AKE Robotics

-

123

Dariusz Skrok

M

1973

M-30

Poland

Hardcore Holidays

-

124

Krzysztof Stec

M

1982

M3

Poland

Team Bochnia

-

125

Wojciech Starzyński

M

1971

M4

Poland

ENTRE.PL Team

-

126

BARTŁOMIEJ TYTKO

M

1979

M3

Poland

DYLEMATY

-

127

Zbigniew Szatanik

M

1968

M4

Poland

-

-

128

Roman Trendak

M

1960

M5

Poland

-

-

129

Jacek Szymański

M

1971

M4

Poland

-

-

130

Maciej Trznadel

M

1971

M4

Poland

Łapa Squad

-

131

Jerzy Ulfik

M

1959

M5

Poland

Długobiegacze

-

132

Mateusz Sporysz

M

1993

M2

Poland

-

-

133

Władysław Wachulec

M

1979

M3

Poland

Biegam Bo Lubię - Kraków

-

134

Janusz Walczy

M

1981

M3

Poland

-

-

135

Grzegorz Więcek

M

1982

M3

Poland

-

-

136

Rafał Ulfik

M

1987

M2

Poland

RMD MONTRAIL TEAM/SKB Kraśnik

-

137

Maciej Mierzwa

M

1967

M4

Poland

Ściana Trzciana

-

138

Krzysztof Sporysz

M

1971

M4

Poland

-

-

139

Agnieszka Solik

K

1981

K-30

Poland

KS Kandahar

-

140

Henryk Sobczak

M

1983

M2

Poland

-

-

141

Izabela Zatorska

K

1962

K4

Poland

Puma Running Team

-

142

Józef Pawlica

M

1991

M2

Poland

-

-

143

Dariusz Świda

M

1965

M4

Poland

Endorfiny Wadowice

-

144

Szymon Paleczny

M

1990

M2

Poland

Reni-Sport Kraków

-

145

Leszek Papała

M

1962

M5

Poland

BBL Mikołów

-

146

Kinga Pachura

K

1976

K3

Poland

Ceneria.pl

-

147

Piotr Niessner

M

1963

M4

Poland

KN Kandahar

-

148

Marek Ornowski

M

1991

M2

Poland

Brenna Leśnica

-

149

PAWEŁ ZYDEK

M

1970

M4

Poland

"DZWONEK" WADOWICE

-

150

Piotr Ostachowski

M

1990

M2

Poland

rowerowanie.pl

-

151

Piotr Łukojć

M

1984

M3

Poland

Bieszczadzka sfora razem

-

152

Damian Orzechowski

M

1985

M2

Poland

Pobiegnę,żeby Bartek mógł biegać

-

153

Konrad Dziedzic

M

1995

M2

Poland

KB Krościenko Wyżne

-

154

Arkadiusz Zielinkiewicz

M

1985

M2

Poland

-

-

155

Piotr Zwonek

M

1967

M4

Poland

eXrowerowanie.pl

-

156

Tomasz Pietraszko

M

1978

M3

Poland

-

-

157

Jacek Pernet

M

1969

M4

Poland

-

-

158

Krzysztof Pieniążek

M

1971

M4

Poland

Łapa Squad

-

159

Maciej Milota

M

1962

M5

Poland

-

-

160

Andrzej Moczek

M

1960

M5

Poland

Przewodnik Beskidzki

-

161

Katarzyna Żywioł

K

1984

K2

Poland

-

-

162

Tyberiusz Mikołajczyk

M

1977

M3

Poland

KS Kandahar

-

163

Krzysztof Pilsniak

M

1973

M3

Poland

-

-

164

Piotr Pisarek

M

1969

M4

Poland

NN

-

165

MAREK MUSIAŁ

M

1948

M6

Poland

-

-

166

Renata Pisarek

K

1970

K4

Poland

AZS AWF Masters Kraków

-

167

Jerzy Uliasz

M

1969

M4

Poland

L.K.S.Iskra Jaszkowa

-

168

Beata Baran

K

1967

K4

Poland

WKS WAWEL

-

169

franciszek dlugosz

M

1966

M4

Poland

-

-

170

Jacek Dudzik

M

1955

M5

Poland

LKS ISKRA Jaszkowa

-

171

Tomasz Żurawik

M

1987

M2

Poland

-

-

172

Witek Dubowiecki

M

1971

M4

Poland

-

-

173

Damian Antonow

M

1985

M2

Poland

cafe piano

-

174

grzegorz duraj

M

1980

M3

Poland

duri team

-

175

Łukasz Baliński

M

1980

M3

Poland

dzida.com

-

176

andrzej dlugosz

M

1978

M3

Poland

rmd montrail

-

177

Dorota Łaba

K

1975

K3

Poland

Ultra Beskid Sport.Biegam bo lubie

-

178

Arkadiusz Baranowski

M

1979

M3

Poland

Ultra Beskid Sport

-

179

Radosław Bieda

M

1970

M4

Poland

KS Limanowa-Forrest

-

180

Witold Zamorski

M

1979

M3

Poland

Małopolskie Towarzystwo Narciarstwa Biegowego

-

181

Andrzej Ziętek

M

1982

M3

Poland

Łapka Figara

-

182

Tomasz Zasada

M

1971

M4

Poland

-

-

183

Darek Bielak

M

1987

M2

Poland

KS LIMANOWA FORREST/ beskidwyspowy.com

-

184

Dominika Bolechowska

K

1975

K3

Poland

Zakopiański Klub Karate Tradycyjnego

-

185

MICHAŁ BRZEZINA

M

1982

M3

Poland

BEHEMOTH LEGION

-

186

ROBERT BOBKA

M

1973

M3

Poland

ART-BOB Sport

-

187

Maciej Bierczak

M

1991

M2

Poland

RMD Montrail Team Porąbka

-

188

Jan Bęben

M

1976

M3

Poland

jw nil

-

189

Maciej Błąkała

M

1987

M2

Poland

-

-

190

Maciej Łojewski

M

1981

M3

Poland

-

-

191

HENRYK WALKOWSKI

M

1955

M5

Poland

SOSNOWIEC

-

192

Szymon Ciapała

M

1971

M4

Poland

Ściana Trzciana

-

193

Wojciech Cyran

M

1976

M3

Poland

-

-

194

Krzysztof Chojnowski

M

1975

M3

Poland

TRIALTEAM

-

195

Łukasz Wolny

M

1981

M3

Poland

amator biegania

-

196

Wojciech Wybraniec

M

1976

M3

Poland

OFIARY JEDZENIA KOTLETÓW SUCHA BESKIDZKA

-

197

Paweł Woźnica

M

1990

M2

Poland

chill team

-

198

Kacper Ceremuga

M

1993

M2

Poland

UKS SOKÓŁ KĘTY

-

199

Wieslaw Chamera

M

1957

M5

Poland

SKB Stalowa wola

-

200

Andrzej Grabowicz

M

1957

M5

Poland

Compass-Mareto

-

201

Łukasz Dąbrowski

M

1978

M3

Poland

klub wysokogórski gliwice

-

202

Zbigniew Podsadowski

M

1972

M4

Poland

-

-

203

Krzysztof Pietrzyk

M

1979

M3

Poland

LKS KOLUSZKI

-

204

Michał Kołodziejczyk

M

1976

M3

Poland

Nutrend TEAM

-

205

Łukasz Krakowiak

M

1985

M2

Poland

CHOĆBY NA CZWORAKACH

-

206

Grzegorz Kożuch

m

1980

M3

Poland

Kuracjusz

-

207

Piotr Porębski

M

1959

M5

Poland

PRG Rybnik

-

208

Jarosław Prokop

M

1971

M4

Poland

KS. KANDAHAR

-

209

Michał Pękała

M

1990

M2

Poland

-

-

210

Karol Karpierz

M

1993

M2

Poland

TKN Tatra Team

-

211

KRZYSZTOF PUDA

M

1978

M3

Poland

JELEŚNIA

-

212

krzysztof przybyłko

M

1959

M5

Poland

amator

-

213

Jakub Przystaś

M

1982

M3

Poland

Gopr Krynica

-

214

Jacek Pawlikowski

M

1968

M4

Poland

Nie Widzę Przeszkód

-

215

Wojciech Pasek

M

1959

M5

Poland

Pasat Końskie

-

216

Jarosław Olak

M

1959

M5

Poland

-

-

217

Iwan Nosowicz

M

1977

M3

Poland

BBL

-

218

TADEUSZ MOTYKA

M

1955

M5

Poland

HALNY-WEGIERSKA GÓRKA

-

219

Mariusz Mikuła

M

1983

M2

Poland

Biegowa Grupa Wzajemnej Adoracji

-

220

Jarosław Małyszko

M

1988

M2

Poland

-

-

221

Jacek Olak

M

1992

M2

Poland

-

-

222

Przemysław Leśnicki

M

1973

M3

Poland

WATAHA

-

223

Łukasz Paleczny

M

1995

M2

Poland

FENIKS TEAM

-

224

Tomasz Kura

M

1971

M4

Poland

SklepBiegacza Team

-

225

Stanisław Pająk

M

1962

M5

Poland

-

-

226

Piotr Lewicki

M

1974

M3

Poland

LKS ISKRA Jaszkowa

-

227

Artur Paciorek

M

1988

M2

Poland

Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR

-

228

ANDRZEJ REICHERT

M

1951

M6

Poland

'ZAWISZA' STARA KUŹNIA

-

229

Witold Rybarz

M

1971

M4

Poland

Żwirownia Przecieszyn

-

230

Kinga Gałuszka

K

1995

K2

Poland

PTG Sokół Czernichów

-

231

Slawomir Gibas

M

1968

M4

Poland

AZS AWF Biala Podlaska

-

232

Łukasz Gombarczyk

M

1982

M3

Poland

Frakcja Krowodrza

-

233

artur smotryk

M

1962

M5

Poland

czterdziestolatek tychy

-

234

JACEK SOBAS

M

1985

M2

Poland

'ZAWISZA' STARA KUŹNIA

-

235

Jarosław Sroka

M

1984

M2

Poland

KB LOK Bochnia

-

236

Dariusz Strenziok

M

1966

M4

Poland

mybreev.com

-

237

Robert Faron

M

1974

M3

Poland

UKS Watra Kamienica

-

238

Sebastian Tajber

M

1979

M3

Poland

Runers

-

239

BARTŁOMIEJ SZULC

M

1988

M2

Poland

Champions

-

240

MIECZYSŁAW SUCHOCKI

M

1953

M5

Poland

KOLBIEG

-

241

Paweł Franczak

M

1989

M2

Poland

AZS UJ Kraków

-

242

Jacek Groń

M

1972

M4

Poland

Polski Himalaizm Zimowy

-

243

Konik Grzegorz

M

1968

M4

Poland

Zadyszka/Kandahar

-

244

Barbara Herde

K

1984

K2

Poland

AZS OPOLE

-

245

Elżbieta Huzior

K

1970

K4

Poland

-

-

246

Arkadiusz Jachym

M

1976

M3

Poland

JW 1328 Bielsko-Biała

-

247

Michał Rychlik

M

1993

M2

Poland

-

-

248

ANNA RYGUŁA

K

1982

K3

Poland

'ZAWISZA' STARA KUŹNIA

-

249

Jacek Hańczyk

M

1965

M4

Poland

kb Aktywni Środa Wlkp

-

250

Paweł Hankus

M

1977

M3

Poland

-

-

251

ANDRZEJ GRZESIK

M

1963

M4

Poland

'ZAWISZA' STARA KUŹNIA

-

252

czesław grzegorzek

M

1964

M4

Poland

KTK WANDRUS ŻORY

-

253

Miloš Grznár

M

1967

M4

Poland

Šk Bziny

-

254

Marek Skrzyp

M

1988

M2

Poland

-

-

255

Michał Sikora

M

1978

M3

Poland

-

-

256

Tomasz Gwozdziewicz

M

1975

M3

Poland

-

-

257

witold zatorski

M

1983

M2

Poland

KB Krościenko Wyżne

-

258

Marek Celiński

M

1994

M-18

Poland

Byledobiec Anin

-

259

Jan Kowalski

M

1960

M-50

Poland

GKS Sprint

Y

260

Robert Celiński

M

1979

M-30

Poland

Byledobiec Anin

-


PDF


(c) 2010 - 2017 Robert Celiński, Byledobiec Anin