RunCalc DocumentationFAQRacesUsersLoginRegister

Race results

Name

Memoriał Lucka

Links

Regulations  Entries  Results

General

Female

Male

K-16

K-30

K-45+

M-16

M-30

M-45+

A1-K

A1-M

General (90)

PlaceStart numberName and surnameTimeSexPSYearCategoryPCCountryClub

1.

51

Sławomir Kukuła

0:45:14,4

M

1.

1990

M-16

1.

Poland

-

2.

27

Rafał Porębski

0:45:29,1

M

2.

1976

M-30

1.

Poland

Poranny Patrol/Evil Team

3.

96

Anna Celińska

0:46:00,4

K

1.

1979

K-30

1.

Poland

Byledobiec Anin

4.

25

Łukasz Duliński

0:47:21,3

M

3.

1983

M-30

2.

Poland

-

5.

99

Mateusz Kulig

0:47:23,1

M

4.

1988

M-16

2.

Poland

-

6.

59

Marcin Karaś

0:47:29,6

M

5.

1981

M-30

3.

Poland

Marcin Świerc TeamETIXX

7.

87

Janusz Pytel

0:47:35,6

M

6.

1958

M-45+

1.

Poland

Sokół Zakopane

8.

65

Krzysztof Stec

0:47:41,5

M

7.

1982

M-30

4.

Poland

Salt Runners Bochnia

9.

5

Dariusz Keller

0:47:41,7

M

8.

1989

M-16

3.

Poland

Night Runners

10.

17

Mateusz Kilian

0:47:43,0

M

9.

1985

M-30

5.

Poland

Józefińska Team

11.

84

Adam Kucharczyk

0:47:59,1

M

10.

1971

M-45+

2.

Poland

-

12.

60

Marek Sokołowski

0:48:19,0

M

11.

1969

M-45+

3.

Poland

RMD Montrail Team

13.

88

Adam Światłoń

0:50:07,1

M

12.

1980

M-30

6.

Poland

Klub Biegających Leśników

14.

67

Kazimierz Rak

0:50:11,8

M

13.

1988

M-16

4.

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

15.

53

Adam Czernecki

0:50:24,3

M

14.

1973

M-30

7.

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

16.

3

Maciej Mierzwa

0:50:48,7

M

15.

1967

M-45+

4.

Poland

Ściana Trzciana

17.

94

Tobiasz Skupień

0:51:03,0

M

16.

1996

M-16

5.

Poland

-

18.

48

Tomasz Skupień

0:51:06,0

M

17.

1986

M-30

8.

Poland

-

19.

141

Grzegorz Wolczko

0:51:21,3

M

18.

1981

M-30

9.

Poland

-

20.

81

Paweł Kowalczyk

0:52:19,7

M

19.

1974

M-30

10.

Poland

TEAM NUTRILITE KĘTY

21.

118

Rafał Zieliński

0:52:45,1

M

20.

1966

M-45+

5.

Poland

-

22.

10

Piotr Kuna

0:52:49,7

M

21.

1981

M-30

11.

Poland

Rehabilitanci.org.pl

23.

100

Dominik Szczurek

0:52:51,0

M

22.

1978

M-30

12.

Poland

-

24.

36

Kuć Jarosław

0:53:06,4

M

23.

1966

M-45+

6.

Poland

Lacho Team

25.

95

Stanisław Radzik

0:53:10,0

M

24.

1959

M-45+

7.

Poland

-

26.

83

Dawid Wójcik

0:53:10,6

M

25.

1989

M-16

6.

Poland

Andrychów Running

27.

82

Grzegorz Stolecki

0:53:10,7

M

26.

1983

M-30

13.

Poland

Truchtacz Mysłowice, OSP Chełm Śląski

28.

133

Tomasz Chwastek

0:53:41,0

M

27.

1981

M-30

14.

Poland

-

29.

35

Bartłomiej Rosa

0:53:44,6

M

28.

1988

M-16

7.

Poland

NR+

30.

162

Zbigniew Radomski

0:54:49,7

M

29.

1951

M-45+

8.

Poland

-

31.

29

Marcin Piecuch

0:55:23,1

M

30.

1983

M-30

15.

Poland

Lacho Team

32.

6

Kamil Kowalski

0:55:26,2

M

31.

1982

M-30

16.

Poland

FIZJO-BALANCE Kraków

33.

71

Robert Łagoda

0:55:49,4

M

32.

1967

M-45+

9.

Poland

KB Maniac Poznań

34.

58

Mateusz Zięcina

0:56:21,4

M

33.

1993

M-16

8.

Poland

Speed Team Brzeszcze

35.

2

Krzysztof Wesołowski

0:56:38,4

M

34.

1983

M-30

17.

Poland

-

36.

22

Kinga Pachura

0:56:39,7

K

2.

1976

K-30

2.

Poland

Ceneria.pl / Goryonline.com

37.

4

Jacek Martin

0:57:18,0

M

35.

1971

M-45+

10.

Poland

-

38.

13

Michał Siekliński

0:57:45,8

M

36.

1995

M-16

9.

Poland

-

39.

9

Dariusz Żądło

0:58:06,9

M

37.

1980

M-30

18.

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

40.

101

Paweł Chrapek

0:58:24,2

M

38.

1974

M-30

19.

Poland

-

41.

90

Paweł Romanowicz

0:58:27,8

M

39.

1978

M-30

20.

Poland

-

42.

75

Artur Siekliński

0:59:01,8

M

40.

1992

M-16

10.

Poland

RUN WMN

43.

23

Marcin Zarzycki

0:59:06,3

M

41.

1985

M-30

21.

Poland

Bio-Reh Team

44.

7

Szymon Kowalski

1:00:41,3

M

42.

1981

M-30

22.

Poland

Damy Radę !

45.

142

Sławomir Tokoń

1:00:48,2

M

43.

1979

M-30

23.

Poland

-

46.

45

Ryszard Pręcikowski

1:00:50,1

M

44.

1970

M-45+

11.

Poland

-

47.

79

Bartosz Kulawik

1:01:57,4

M

45.

1980

M-30

24.

Poland

-

48.

40

Łukasz Stawowy

1:02:21,3

M

46.

2000

M-16

11.

Poland

Gilowice

49.

55

Lidia Czerwionka

1:02:49,8

K

3.

1980

K-30

3.

Poland

Józefińska Team

50.

98

Bartosz Kosmala

1:05:00,6

M

47.

1974

M-30

25.

Poland

-

51.

110

Jacek Kuc

1:05:11,1

M

48.

1965

M-45+

12.

Poland

-

52.

77

Kinga Kwiatkowska

1:05:12,2

K

4.

1988

K-16

1.

Poland

-

53.

31

Mirosław Madej

1:05:13,2

M

49.

1964

M-45+

13.

Poland

-

54.

80

Robert Słonina

1:05:34,4

M

50.

1978

M-30

26.

Poland

Skawinki

55.

156

Daniel Słonina

1:05:35,0

M

51.

1981

M-30

27.

Poland

-

56.

52

Krzysztof Gibas

1:06:47,0

M

52.

1980

M-30

28.

Poland

Skawinki

57.

74

Andrzej Kida

1:06:47,6

M

53.

1979

M-30

29.

Poland

LOS TREPOS COMPANIEROS

58.

8

Katarzyna Lasota-Kowalska

1:07:06,2

K

5.

1982

K-30

4.

Poland

FIZJO-BALANCE Kraków

59.

152

Piotr Korus

1:09:23,0

M

54.

1982

M-30

30.

Poland

-

60.

76

Magdalena Korus

1:09:23,8

K

6.

1981

K-30

5.

Poland

Riders & Runners Team Stajnia Przylesie

61.

56

Dariusz Glanas

1:09:35,8

M

55.

1968

M-45+

14.

Poland

-

62.

64

Marian Borówka

1:09:58,2

M

56.

1970

M-45+

15.

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

63.

30

Bożena Sikora

1:10:07,4

K

7.

1985

K-30

6.

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

64.

143

Ewelina Czarnecka

1:10:08,1

K

8.

1976

K-30

7.

Poland

-

65.

144

Sławomir Hohoł

1:10:16,5

M

57.

1973

M-30

31.

Poland

-

66.

57

Małgorzata Bajak

1:10:37,0

K

9.

1978

K-30

8.

Poland

Żywcem Zabiegani

67.

63

Agnieszka Borówka

1:10:40,0

K

10.

1974

K-30

9.

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

68.

32

Karolina Piecuch

1:10:52,4

K

11.

1985

K-30

10.

Poland

Lacho Team

69.

14

Andrzej Rzepa

1:11:31,5

M

58.

1981

M-30

32.

Poland

Józefińska Team

70.

15

Ewa Wilga

1:11:34,5

K

12.

1992

K-16

2.

Poland

Józefińska Team

71.

85

Piotr Zwonek

1:11:39,0

M

59.

1967

M-45+

16.

Poland

eXrowerowanie.pl Kraków

72.

1

Grażyna Mucha

1:11:53,0

K

13.

1981

K-30

11.

Poland

DB Marathon Team

73.

97

Joanna Kosmala

1:12:04,3

K

14.

1976

K-30

12.

Poland

-

74.

21

Margrit Bormann

1:12:28,8

K

15.

1980

K-30

13.

Germany

Zadyszka Oświęcim

75.

20

Krzysztof Ryłko

1:12:30,1

M

60.

1973

M-30

33.

Poland

Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar

76.

24

Agnieszka Pazderska-Kipiel

1:12:50,4

K

16.

1983

K-30

14.

Poland

Poranny Patrol/Evil Team

77.

11

Marek Ignaszak

1:14:41,9

M

61.

1951

M-45+

17.

Poland

Józefińska Team

78.

37

Iwona Drummond

1:14:56,8

K

17.

1979

K-30

15.

Poland

-

79.

89

Bartłomiej Frosztęga

1:14:57,7

M

62.

1986

M-30

34.

Poland

-

80.

91

Mirosława Światłoń

1:18:40,1

K

18.

1972

K-30

16.

Poland

-

81.

70

Katarzyna Wąsowicz

1:24:07,2

K

19.

1983

K-30

17.

Poland

-

82.

54

Elżbieta Chorąży

1:26:05,7

K

20.

1965

K-45+

1.

Poland

-

83.

73

Adam Pocielej

1:26:25,7

M

63.

1975

M-30

35.

Poland

-

84.

78

Natalia Stawska

1:27:48,0

K

21.

1986

K-30

18.

Poland

-

85.

136

Filip Kisała

1:27:48,7

M

64.

1979

M-30

36.

Poland

-

86.

86

Lech Ulman

1:33:10,2

M

65.

1983

M-30

37.

Poland

TKKF Uklejna Myślenice

87.

49

Patrycja Pocielej

1:37:20,5

K

22.

1981

K-30

19.

Poland

-

88.

131

Ewa Skupień

1:46:17,9

K

23.

1960

K-45+

2.

Poland

-

89.

92

Zuzanna Lempart

1:46:19,5

K

24.

1984

K-30

20.

Poland

-

90.

93

Piotr Lempart

1:46:20,4

M

66.

1983

M-30

38.

Poland

-


PDF


(c) 2010 - 2017 Robert Celiński, Byledobiec Anin