RunCalc DocumentationFAQRacesUsersLoginRegister

Race results

Name

Bieg na Babią Górę (test)

Links

Regulations  Register  Entries  Results

General

Female

Male

K-30

K3

K4

M-18

M-20

M-30

M-40

M-50

M2

M3

M4

M5

M6

General (43)

PlaceStart numberName and surnameTimeSexPSYearCategoryPCCountryClub

1.

260

Robert Celiński

0:00:00,4

M

1.

1979

M-30

1.

Poland

Byledobiec Anin

2.

34

Adam Mendrek

0:00:01,4

M

2.

1978

M-30

2.

Poland

Brenna Leśnica

3.

49

Waldek Kubić

0:00:01,9

M

3.

1979

M3

1.

Poland

NORDKAPP JASIENICA

4.

32

Michał Matrejek

0:00:18,6

M

4.

1984

M2

1.

Poland

-

5.

60

Jan Cholewa

0:43:14,9

M

5.

1948

M6

1.

Poland

-

6.

212

krzysztof przybyłko

0:43:19,5

M

6.

1959

M5

1.

Poland

amator

7.

30

MICHAŁ MAJCHRZAK

0:44:31,9

M

7.

1984

M2

2.

Poland

ILLES INTERNATIONAL

8.

14

Piotr Jakimiuk

0:45:17,0

M

8.

1985

M2

3.

Poland

-

9.

126

BARTŁOMIEJ TYTKO

0:45:31,2

M

9.

1979

M3

2.

Poland

DYLEMATY

10.

143

Dariusz Świda

0:46:52,7

M

10.

1965

M4

1.

Poland

Endorfiny Wadowice

11.

160

Andrzej Moczek

0:47:29,0

M

11.

1960

M5

2.

Poland

Przewodnik Beskidzki

12.

170

Jacek Dudzik

0:48:16,0

M

12.

1955

M5

3.

Poland

LKS ISKRA Jaszkowa

13.

206

Grzegorz Kożuch

0:48:41,4

m

13.

1980

M3

3.

Poland

Kuracjusz

14.

67

Alicja Banasiak

0:49:06,0

K

1.

1952

K4

1.

Poland

sprint bielsko biala

15.

75

Mateusz Baś

0:49:21,1

M

14.

1979

M3

4.

Poland

-

16.

15

Magdalena Jagieło

0:49:39,2

K

2.

1981

K-30

1.

Poland

-

17.

167

Jerzy Uliasz

0:49:55,4

M

15.

1969

M4

2.

Poland

L.K.S.Iskra Jaszkowa

18.

184

Dominika Bolechowska

0:50:23,4

K

3.

1975

K3

1.

Poland

Zakopiański Klub Karate Tradycyjnego

19.

4

Dominik Kobryń

0:59:15,1

M

16.

1976

M-30

3.

Poland

Byledobiec Anin

20.

258

Marek Celiński

0:59:30,0

M

17.

1994

M-18

1.

Poland

Byledobiec Anin

21.

1

Tomasz Kostyrka

1:00:05,2

M

18.

1987

M-20

1.

Poland

KB Cozubia Kozubnik

22.

24

Ewa JEREMICZ

1:00:11,1

K

4.

1975

K-30

2.

Poland

KS Halny Węgierska Górka

23.

43

SŁAWOMIR KOZIEŁ

1:00:13,3

M

19.

1981

M-30

4.

Poland

-

24.

45

Michał Kubicki

1:00:22,2

M

20.

1978

M-30

5.

Poland

Chorzów

25.

123

Dariusz Skrok

1:00:22,4

M

21.

1973

M-30

6.

Poland

Hardcore Holidays

26.

23

Janusz Jeleń

1:00:46,5

M

22.

1960

M-50

1.

Poland

amator

27.

44

Justyna Adamus-Kowalska

1:00:47,3

M

23.

1979

K-30

3.

Poland

doliniarze.com

28.

180

Witold Zamorski

1:01:00,0

M

24.

1979

M3

5.

Poland

Małopolskie Towarzystwo Narciarstwa Biegowego

29.

54

Mirosław Burzyński

1:01:01,0

M

25.

1974

M-30

7.

Poland

Aksu Polska

30.

111

Grzegorz Sikora

1:01:02,0

M

26.

1981

M-30

8.

Poland

elBomba

31.

108

Franciszek Wyszkoń

1:02:00,0

M

27.

1981

M3

6.

Poland

Forma Wodzisłw Śląski

32.

2

Grzegorz Konik

1:02:43,4

M

28.

1969

M-40

1.

Poland

Zadyczka Oświęcim

33.

196

Wojciech Wybraniec

1:03:00,0

M

29.

1976

M3

7.

Poland

OFIARY JEDZENIA KOTLETÓW SUCHA BESKIDZKA

34.

3

Adam Koloska

1:03:02,8

M

30.

1967

M-40

2.

Poland

Forma Wodzisław Śląski

35.

197

Paweł Woźnica

1:04:00,0

M

31.

1990

M2

4.

Poland

chill team

36.

13

Marek Klimczak

1:04:03,9

M

32.

1984

M-20

2.

Poland

KS Korona

37.

21

Jan Kaleta

1:04:14,0

M

33.

1960

M-50

2.

Poland

Halny Wegierska Gorka

38.

6

Grzegorz Kożuch

1:04:27,9

M

34.

1980

M-30

9.

Poland

-

39.

17

Grzegorz Hajda

1:04:30,7

M

35.

1991

M-20

3.

Poland

MTB Silesia Rybnik

40.

109

Magdalena Worek

1:05:00,0

K

5.

1973

K3

2.

Poland

KS Halny Węgierska Górka

41.

259

Jan Kowalski

1:13:50,0

M

36.

1960

M-50

3.

Poland

GKS Sprint

42.

139

Agnieszka Solik

1:25:43,0

K

6.

1981

K-30

4.

Poland

KS Kandahar

43.

5

Bartłomiej Klocek

1:47:39,3

M

37.

1984

M-20

4.

Poland

KS Zebrzydowice


PDF


(c) 2010 - 2017 Robert Celiński, Byledobiec Anin